Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI JANDARMASINDAN UYUŞTURUCU OPERASYONU

Çankırı İl Jandarma ekiplerince yapılan operasyonda çok miktarda uyuşturucu hap ele geçirildi. Gelen bir ihbar üzerine şüpheli bir araçta yaptıkları aramada 400 adet sentetik uyuşturucu hap (Captagon) ele geçiren ekipler, yakaladıkları bir şüpheli şahsı adli makamlara sevk etti. Şüpheli şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay hakkında yapılan açıklama şu şekilde: “Çankırı İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca “Uyuşturucu […]
Çankırı - 2 Ekim 2023 18:57 A A

Çankırı İl Jandarma ekiplerince yapılan operasyonda çok miktarda uyuşturucu hap ele geçirildi. Gelen bir ihbar üzerine şüpheli bir araçta yaptıkları aramada 400 adet sentetik uyuşturucu hap (Captagon) ele geçiren ekipler, yakaladıkları bir şüpheli şahsı adli makamlara sevk etti. Şüpheli şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay hakkında yapılan açıklama şu şekilde:

“Çankırı İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti” suçlarını işleyen şüphelilere yönelik yürütülen istihbari çalışmalar kapsamında, şüpheli bir araçta yapılan aramada (400) adet sentetik hap (Captagon) ele geçirilmiştir. Olayla ilgili adli makamlara sevk edilen (1) şüpheli tutuklanarak Cezaevine teslim edilmiştir.

Çankırı Valiliğince suç ve suçlularla mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 18:57 A A
BENZER HABERLER