-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI İYİ PARTİ’DE KONGRE HEYECANLARI DEVAM EDİYOR

İYİ Parti Çankırı ilçe teşkilatlarında kongre çalışmaları ve kongreler hız kesmeden devam ediyor. Seçim süreci yaklaşırken partilerin de hazırlıkları ve çalışmaları vites arttırıyor. İYİ Parti Çankırı teşkilatları da kongrelerini yapmaya devam ediyor. Son olarak Ilgaz 3. Olağan Kongresi yapıldı. İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, hem il merkezi hem de ilçelerdeki kongre başta olmak […]
Genel - 7 Kasım 2022 21:30 A A

İYİ Parti Çankırı ilçe teşkilatlarında kongre çalışmaları ve kongreler hız kesmeden devam ediyor. Seçim süreci yaklaşırken partilerin de hazırlıkları ve çalışmaları vites arttırıyor. İYİ Parti Çankırı teşkilatları da kongrelerini yapmaya devam ediyor. Son olarak Ilgaz 3. Olağan Kongresi yapıldı.

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, hem il merkezi hem de ilçelerdeki kongre başta olmak üzere çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

HALKIMIZ ÇARE OLARAK BİZİ GÖRÜYOR

Akbaş, seçim sürecine girildiğini hatırlatarak, “Seçime sayılı günler kaldı. Halkımız iktidarın yanlış politikaları neticesinde düştüğü maddi ve manevi zorluklardan bunalmış durumda. Halkımız İYİ Parti kadrolarını bekliyor. Çözüm ve çare olarak bizleri bekliyorlar. Kaybedecek bir anımız bile yok. O yüzden çalışmalara hızlı şekilde devam ediyoruz.” dedi.

KONGRELERİMİZ DEVAM EDİYOR

Başkan Akbaş, ildeki hazırlıkları tamamlayıp seçim hazırlıklarına ağırlık vermek istediklerini belirterek; “Kongrelerimizi yapıyoruz. Kadrolarımızla seçimlere hazırlanıyoruz. Son olarak 3. Ilgaz Olağan Kongremizi geniş bir katılımla gerçekleştirdik. Başkan Fevzi Yamankale ve yönetimine başarılar dileriz.” diye konuştu.

Genel - 21:30 A A
BENZER HABERLER