reklam
reklam
DOLAR 31,0084 % 0.3
EURO 33,5544 % 0.28
STERLIN 39,1336 % 0.22
FRANG 35,2086 % 0.36
ALTIN 2.016,14 % 0,20
BITCOIN 1.605.601 0.118
reklam

ÇANKIRI İYİ PARTİ BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİNDE BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇANKIRI İYİ PARTİ BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİNDE BULUŞTU
reklam

Çankırı’da İYİ Parti’nin kuruluşundan itibaren çeşitli kademelerde görevler üstlenen isimler ile 28. Dönem Milletvekili adayları bir araya geldi. Kurucu İl Başkanı Çetin Kapdan ile mevcut İl Başkanı Aydın Akbaş arasında görev yapmış yöneticiler, 28. dönem aday adayları ve üyeler buluşarak birliktelik mesajı verdi.

Katılımcıların görüşlerini ve önerilerini aktardığı buluşmada, katılımcılardan şu ifadeler alındı;

Cengiz Aşkın; “Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır.”

Çetin Kapdan; “İYİ Parti’yi kurma amacımız düzenin doğruya gitmemesiydi ve bu tehlike artarak kapımıza geldi. Başarıya inandığımızda bu iş bitmiştir, hepimiz inanıyoruz, adaylarımız burada ben de onların yanındayım. Bugün bir olma, adaylarımızla kenetlenme günüdür. Biz de burada olmak zorunda, var olmak zorundayız. Burada olduğunuz için teşekkür ediyorum.”

Dilaver Erdoğan; “Milletvekili çıkartmama ihtimalimiz yok, Millet ittifakı rüzgarı arkasına aldı, Türkiye ibaresini millet ittifakından yana çeviriyor. Kol kola can cana girelim, bizde gece gündüz partimiz için çalışalım.”

Oya Yakın; “İlçelerde gücümüzü gösterdik, sıra merkezde, hep beraber gücümüzü gösterelim. İyi ki varsınız…”

İbrahim Doğu; “Taşın altına elimizi değil gövdemizi koyacağız… Verilmiş sözümün her zaman yanındayım… Bize ne görev düşerse sahada olacağız, hep beraber hedefe yürüyeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun.”

Vahit Öztürk; “14 Mayıs’ta bir seçim var, birlik olacağız, iri olalım, diri olalım, 14 Mayıs’ta birlikte kutlayalım.”

Aydın Akbaş, “Bu salondaki bütün arkadaşlar partimizin yararına koşturdu, inandığımız değerler için kurduğunuz partiyi zirveye taşımak istiyoruz. Omuz omuza vererek, gücümüzü ortaya koyacağız. El birliğiyle başarıya gideceğiz.”

Umut Özcan; “AK Parti Çankırı’yı çantada keklik görüyor, bunun böyle olmadığını göstereceğiz.”

Murtaza Yiğit; “Ben yok, bu davanın adamları olarak üzerimize düşen görevi yapacağız. Hepimiz bir kuvai milliyeciyiz.”

Harun Yüksel; “Partimizi İktidara taşımak için gece gündüz çalışacağız, samimi niyetle gönüllü arkadaşlarımızla bu işi başaracağız. Yüreğini, gönlünü açarak yol yürüyen arkadaşlar en büyük şansımız.”

Hakkı Yalçın; “Dedikodulara aldırış etmeden herkes, kuvai milliyeciler mücadele edecek.”

Fehmi Bölükbaşı; “Başarıya giden yolda beraber yürüyeceğiz. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği mutluluğu yaşayacağız. İnşallah zaferle çıkacağımızdan eminim.”

Mehmet Ali Karamemiş; ” Partimiz için emek veren tüm dava arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Birlikte kazanacağız, bir olursak çoğalır, güçlü oluruz. Biz bin bilsek te bir bilene soracağız, Çankırı için omuz omuza, kol kola sizinle yürümekten gurur duyuyoruz.”

reklam

YORUM YAP