reklam
reklam
DOLAR 31,0240 % 0.05
EURO 33,7016 % 0.27
STERLIN 39,2561 % 0.08
FRANG 35,3069 % 0.14
ALTIN 2.021,07 % 0,14
BITCOIN 1.618.345 -0.827
reklam

ÇANKIRI İL ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERLİĞİNE ÇANKIRILI YÜKSEL ÇELİK ATANDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇANKIRI İL ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERLİĞİNE ÇANKIRILI YÜKSEL ÇELİK ATANDI
reklam

17 yıldır Çankırı İl Özel İdare Genel Sekreteri olarak görev yapan Hasan Yıldız’ın görevden alınması ile boşalan Çankırı İl Özel İdare Genel Sekreterliği görevine, Aksaray İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yüksel Çelik atandı. Hasan Yıldız’ın görevden alınmasının ardından yerine Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Soydaş vekaleten görevlendirilmişti.

Bayramören Karakuzu köyü nüfusuna kayıtlı olan Yüksel Çelik, 14 Ağustos 2020 tarihinde İstanbul Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı iken Aksaray İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak atanmıştı. 3 yıldır Aksaray’da görev yapan Yüksel Çelik, hizmetlerine Çankırı İl Özel idaresinde devam edecek. Geçtiğimiz hafta sonu Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği (TİGAD) olarak yaptığımız Aksaray programında Aksaray halkının takdirle ve dualarla kendisinden bahsettiği Yüksel Çelik, Kurban Bayramı sonrasında yeni görev yeri olan Çankırı’da görevine başlayacağı bildirildi.

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yüksel Çelik hakkında düşüncelerini paylaşarak, “Özel İdare Genel Sekreterimiz 3 yıldır burada. Kişiliğiyle, karakteriyle, çalışmasıyla bence Aksaray’da çok büyük bir iz bıraktı. Çok güzel bir söz var. İnsanlar gelirler ve giderler, hayatın adıdır bu. Ancak insanlar gelip giderken bir taraftan kokularını, izlerini bırakılar. Yüksel Çelik te ekibiyle beraber çalışmalarıyla Aksaray’da iz bırakan bir arkadaşımız. Bayramdan sonra Çankırı’da İl Özel İdare Genel Sekreteri olarak göreve başlayacak. Aramızdan ayrılacak. ALLAH yolunu bahtını açık etsin. Aksaray’da çok güzel izler bıraktı. Bence bir babanın çocuklarına bırakacağı en güzel miras, itibarıdır. İtibar da parayla, servetle, makamla satın alınmaz. Ben huzurlarınızda Yüksel Çelik’e çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

reklam

YORUM YAP