13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI İHH’DAN OKULLARA KİTAP YARDIMI

Çankırı İHH tarafından ilimizdeki 13 okula kitap dağıtımı yapıldı. Kitap Yardımı hakkında Çankırı İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Hasan KALE şunları söyledi: “İlimizdeki bir bağışçımız tarafından  İlk ve Orta dereceli okullarda, kitaba erişimi olmayan öğrencilere dağıtılmak üzere Derneğimize 30.000 Tl tutarında kaynak kitabı bağışlanmıştır. Bağışlanan bu kitaplar dernek gönüllülerimiz tarafından sınıf sınıf tasnif edilerek paketlenmiş […]
Çankırı - 24 Aralık 2019 14:35 A A

Çankırı İHH tarafından ilimizdeki 13 okula kitap dağıtımı yapıldı. Kitap Yardımı hakkında Çankırı İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Hasan KALE şunları söyledi:

“İlimizdeki bir bağışçımız tarafından  İlk ve Orta dereceli okullarda, kitaba erişimi olmayan öğrencilere dağıtılmak üzere Derneğimize 30.000 Tl tutarında kaynak kitabı bağışlanmıştır.

Bağışlanan bu kitaplar dernek gönüllülerimiz tarafından sınıf sınıf tasnif edilerek paketlenmiş ve dağıtıma hazır hale getirilmiştir.Dağıtıma hazır hale gelen bu kitaplarımız daha çok sınavlara hazırlık kitapları ve kaynak kitaplardır. Bu kitaplar sayesinde öğrencilerimizin, hedefledikleri alanda daha başarılı olacağını düşündük.

Bu yüzden bizler de Çankırı İHH İnsani Yardım Derneği olarak yaptığımız diğer çalışmalara ek olarak, eğitim alanında da ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yaptığımız bu yardım ile faydalı olduğumuzu düşünüyoruz. İlimiz merkez ilçedeki 10 ortaokul ve 3 ilkokula 751 adet sınavlara hazırlık ve yardımcı kaynak kitabını, öğrencileri en iyi tanıyanlar onlar olduğu için dağıtımları Okul İdarecileri tarafından yapılmak üzere Okul Müdürlerimize teslim ettik.

Öğrencilerimize bu kitapları ulaştırmamıza vesile olan Bağışcımıza teşekkür ederiz. Allah(C.C) kendisinden razı olsun.

Çankırı - 14:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.