-2° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 600 ADET SİPERLİ MASKE ÜRETTİ

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezinde corona virüs tehdidine karşı son 10 gün içerisinde üretilen 600 adet yüz koruyucu siper maskenin 300 adedi İl Sağlık Müdürlüğüne teslim edildi. Gençlik Merkezi çalışanları ve gençlik liderleri tarafından korona virüs tedbirleri kapsamında siperlik maske üretimi devam ediyor. Bugüne kadar üretilen toplam 600 adet maskenin 300 […]
Çankırı - 14 Nisan 2020 23:53 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezinde corona virüs tehdidine karşı son 10 gün içerisinde üretilen 600 adet yüz koruyucu siper maskenin 300 adedi İl Sağlık Müdürlüğüne teslim edildi.

Gençlik Merkezi çalışanları ve gençlik liderleri tarafından korona virüs tedbirleri kapsamında siperlik maske üretimi devam ediyor. Bugüne kadar üretilen toplam 600 adet maskenin 300 adedi öncelikli olarak İŞKUR İl Müdürlüğü, Adliye, İl Jandarma ve Tarım İl Müdürlüğüne gönderilirken, kalan 300 adedi ise Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak tarafından İl Sağlık Müdürlüğüne teslim edildi.

Maske üretiminin devam edeceğini bildiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak “ Bu güne kadar arkadaşlarımız 600 adet siper maske üretti. Hayati önemi olan bir konuda üretim çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Emeği geçen mesai arkadaşlarıma, gençlik liderlerine ve gönüllülere teşekkür ediyorum. Sağlık çalışanlarımıza da buradan kolaylıklar diliyorum. Cenab-ı Allah yardımcıları olsun.” dedi.

Çankırı - 23:53 A A
BENZER HABERLER