Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ KÜTÜPHANESİ ÇANKIRI HALKININ HİZMETİNDE

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği’nin TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile ortak geliştirdiği ‘Kalpler Beraber’ projesi çerçevesinde Çankırı Fenerbahçeliler Derneği Kütüphanesi hizmete açıldı. Çankırı Fenerbahçeliler Derneği adına açıklamalarda bulunan Proje Koordinatörü Ömer Faruk Özbek, “Bu güzel şehre yakışan, kitap aşığı halkımıza ve kendisini eğitime ve öğrenmeye adamış yavrularımıza ücretsiz hizmet verecek olan Fenerbahçe Spor […]
Çankırı - 6 Mayıs 2022 09:23 A A

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği’nin TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile ortak geliştirdiği ‘Kalpler Beraber’ projesi çerçevesinde Çankırı Fenerbahçeliler Derneği Kütüphanesi hizmete açıldı.

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği adına açıklamalarda bulunan Proje Koordinatörü Ömer Faruk Özbek, “Bu güzel şehre yakışan, kitap aşığı halkımıza ve kendisini eğitime ve öğrenmeye adamış yavrularımıza ücretsiz hizmet verecek olan Fenerbahçe Spor Kulübü Çankırı Fenerbahçeliler Derneği Kütüphanemizde öğrencilerimizin hem eğitim hayatına katkı sunacak hem de kitapla iç içe olmalarını sağlayacak konforlu ortamlar oluşturduk. Bini geçkin zengin içerikli kitapların bulunduğu kütüphanemiz hafta içi her gün 10.00-13.00 ve 14.00-18.00 saatlerinde açık olacaktır. Kütüphanemizin oluşmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.” dedi.

Çankırı - 09:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.