Açık
  • EURO
  • DOLAR

“ÇANKIRI EVDE” FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, corona virüs salgınına karşı tedbir olarak tüm ülke genelinde “Hayat Eve Sığar” ve “Evde Kal” sloganları ile başlatılan süreçte, Çankırı’da yaşayan vatandaşların hayatlarına bir nebze olsun renk katmak istedi. Vatandaşların evlerinin pencerelerinden, balkonlarından çektikleri Çankırı fotoğrafları, #ÇankırıEvde etiketi ile Başkan Esen’in sosyal medya hesabından yarıştı. Değerlendirmeler sonucunda fotoğraflar arasında […]
Çankırı - 18 Nisan 2020 13:18 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, corona virüs salgınına karşı tedbir olarak tüm ülke genelinde “Hayat Eve Sığar” ve “Evde Kal” sloganları ile başlatılan süreçte, Çankırı’da yaşayan vatandaşların hayatlarına bir nebze olsun renk katmak istedi. Vatandaşların evlerinin pencerelerinden, balkonlarından çektikleri Çankırı fotoğrafları, #ÇankırıEvde etiketi ile Başkan Esen’in sosyal medya hesabından yarıştı.

Değerlendirmeler sonucunda fotoğraflar arasında seçim yapmakta zorlandıklarını belirten Esen, tüm katılımcılara teşekkür ederek evlerine sürpriz bir hediye gönderdi. COVİD 19 ile mücadele kapsamında vatandaşların moral ve motivasyonunu yükseltmek amacı ile Çankırı Belediyesi tarafından çeşitli etkinliklerin düzenleneceği bildirildi.

Çankırı - 13:18 A A
BENZER HABERLER