17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI EMNİYETİNDEN BİR OPERASYON DAHA

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ve KOM Şube Müdürlüğü ekipleri her geçen gün yeni yeni başarılara imza atıyor. Çankırı merkezde yapılan uygulamalarda 2 araçta uyuşturucu madde ve gümrük kaçağı elektronik eşyalar ele geçirildi. Konu hakkında yapılan açıklama şu şekilde: “Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve KOM Şube Müdürlüğümüzce uyuşturucu ve uyarıcı madde satan, satışa […]
Çankırı - 26 Mayıs 2023 21:43 A A

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ve KOM Şube Müdürlüğü ekipleri her geçen gün yeni yeni başarılara imza atıyor. Çankırı merkezde yapılan uygulamalarda 2 araçta uyuşturucu madde ve gümrük kaçağı elektronik eşyalar ele geçirildi. Konu hakkında yapılan açıklama şu şekilde:

“Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve KOM Şube Müdürlüğümüzce uyuşturucu ve uyarıcı madde satan, satışa arz eden, kullanan şahıslara ve kaçakçılık suçlarını işleyen şahıslara yönelik yapılan çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

24.05.2023 günü il merkezinde durumundan şüphelenilen (2) araçta ve şahıslar üzerinde yapılan aramada;

  • 64,27 gr esrar maddesi,
  • 838 parça gümrük kaçağı elektronik eşya ve emtia ele geçirilmiştir.

Yakalanan (2) şahıs hakkında Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak ve Bulundurma (TCK 191) suçu kapsamında, (1) şahıs hakkında 5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet suçu kapsamında adli tahkikat başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 21:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.