11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI EML ÖĞRENCİLERİNDEN TÜM ŞEHİTLERİMİZE SAYGI

Çankırı Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Okul Müdürü İsmail Karabasmaz öncülüğünde Çankırı merkez ve ilçelerdeki tüm şehitlerimizin mezarlarına tek tek giderek hem dua etti hem de bayraklarını yenileriyle değiştirdi. Okul bünyesinde ve kendi imkanlarıyla uyguladıkları projeyle herkese örnek olan Çankırı Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Çankırı Şehitliği başta olmak üzere tüm ilçelerimiz ve […]
Çankırı - 25 Şubat 2020 23:15 A A

Çankırı Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Okul Müdürü İsmail Karabasmaz öncülüğünde Çankırı merkez ve ilçelerdeki tüm şehitlerimizin mezarlarına tek tek giderek hem dua etti hem de bayraklarını yenileriyle değiştirdi.

Okul bünyesinde ve kendi imkanlarıyla uyguladıkları projeyle herkese örnek olan Çankırı Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Çankırı Şehitliği başta olmak üzere tüm ilçelerimiz ve köylerimizdeki şehitlerimizin mezarlarını gruplar halinde ayrı ayrı ziyaret ettiler. Ziyaretleri sırasında şehitlerimizin mezarlarının temizliğini de yapan EML öğrencileri şehit mezarları başındaki Türk Bayrakları’nı da yenileriyle değiştirdiler. EML öğrencileri şehitlerimizin ruhlarına Kur’an-ı Kerim okuduktan sonra öğretmenleriyle birlikte mezarlıklardan ayrıldılar.

Bu güzel ve duyarlı davranışlarından dolayı, emeği geçen bütün öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve Okul Müdürümüz İsmail Karabasmaz hocamıza teşekkürler ediyoruz. Gençler, Allah sizlerden de sizleri yetiştirenlerden de razı olsun.

Çankırı - 23:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.