reklam
reklam
DOLAR32,1882% 0.16
EURO35,0283% 0.13
STERLIN41,1214% 0.19
FRANG35,3060% 0.37
ALTIN2.426,12% -0,14
BITCOIN68.154,94-0.645
reklam

ÇANKIRI DEVLET HASTANESİ VE DİŞ HASTANESİ’NDE GÜZEL ŞEYLER OLUYOR

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Çankırı son zamanlarda sağlık tarihinin ilklerine şahit olurken bir ilk daha gerçekleşti. Birçok açıdan olduğu gibi sağlık açısından da unutulduk dediğimiz şu günlerde yaşadığımız güzel gelişmeler hepimize “Demekki sahipsiz değilmişiz” dedirtiyor.

Bu çalışmalar kapsamında geçtiğimiz günlerde Çankırı Devlet Hastanesi’ne 11 ayrı branşta Uzman hekim ataması yapılmıştı. Bu defa da Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 3 farklı branşta görev yapacak Diş Tabipleri’nin atanması yapıldı.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne daha önce uzman doktor ataması olmazken bu yıl ilk defa 3 farklı branşta 3 uzman doktor ataması yapıldı. Çankırı’da vatandaşlara sağlık noktasında daha iyi hizmet verebilmek için, hastalık ve tedavi süreçlerinin en kısa zamana indirilmesi ve kayıp oranlarının minimum hale gelmesi için çalışmalar sürüyor.

Edinilen bilgiye göre atanan doktorların isim ve branşları şu şekilde;

  • Zeynep Kara — Protez Uzmanı
  • Başak Karasu — Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları Uzmanı)
  • Ramazan Serdar Esmer — Ağız Ve Çene Cerrahi

Branşlarında uzman olan doktorların atamaları gerçekleştirildi. Hekimlerden Başak Karasu ve Ramazan Serdar’ın bu hafta görevlerine başladığı, Zeynep Kara’nın da doğum izninde olduğu, yakın bir tarihte görevine başlayacağı bilgilerine ulaştık.

Bu arada müjdeyi benden duymuş olun diye söylüyorum, yakın bir tarihte Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde cep yakmayan, piyasa fiyatının çok altında DİŞ İMPLANTI’na başlanabileceği haberini de aldık. Olayın takipçisiyiz, gelişmeleri buradan sizlerle paylaşacağız, takip edin lütfen.

reklam

YORUM YAP