29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI ÇOCUKLARI KORUMA DERNEĞİ’NİN OKULLAR AÇILIYOR PROJESİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Çankırı Çocukları Koruma Derneği Başkanı Fatma Yıldırım ve ekibi, “Okullar Açılıyor” projesi kapsamında bir yardım programı düzenlediler. İhtiyaç sahibi çocuklarımız için düzenlenen yardım gecesinde geleceğimizin teminatı çocuklarımız hayır sever hanımlarla buluştular. Okul çağındaki ihtiyaç sahibi çocuklarımız için düzenlenen programa katılan katılımcı hanımlar Mete Tafracı ve Grup Diyar’ın seslendirdiği birbirinden harika parçalar eşliğinde doyasıya eğlenirken çocuklarımız […]
Çankırı - 9 Eylül 2023 20:54 A A

Çankırı Çocukları Koruma Derneği Başkanı Fatma Yıldırım ve ekibi, “Okullar Açılıyor” projesi kapsamında bir yardım programı düzenlediler. İhtiyaç sahibi çocuklarımız için düzenlenen yardım gecesinde geleceğimizin teminatı çocuklarımız hayır sever hanımlarla buluştular. Okul çağındaki ihtiyaç sahibi çocuklarımız için düzenlenen programa katılan katılımcı hanımlar Mete Tafracı ve Grup Diyar’ın seslendirdiği birbirinden harika parçalar eşliğinde doyasıya eğlenirken çocuklarımız için de hatırı sayılır bağışlarda bulundular.

Vali Yardımcı Şahin Bayhan’ın eşi Asiye Bayhan, Vali Yardımcısı Recep Yüksel’in eşi Derya Yüksel, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in eşi Betül Esen, Garnizon Komutanı Tuğg. Salih Büyük’ün eşi Tuğba Büyük, İl Jandarma Komutanı Albay Yusuf Mutlu Genç’in eşi Reyyan Genç, Baro Başkanı Mustafa Deniz’in eşi Elif Deniz’in de katılımcılar arasında olduğu program hakkında konuşan Çankırı Çocukları Koruma Derneği Başkanı Fatma Yıldırım, “Programımıza katılma nezaketinde bulunan misafirlerimize kendim ve ekibim adına teşekkür ederiz.” dedi.

Çankırı - 20:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.