20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI ÇOCUKLARI KORUMA DERNEĞİ BAŞKANI FATMA YILDIRIM: “BİZ BİRLİKTE ÇOK GÜZELİZ”

Çankırı Çocukları Koruma Derneği, her zaman olduğu gibi ihtiyaç sahibi çocuklarımız için yine iş başında. Dernek Başkanı Fatma Yıldırım ve ekibi tarafından, Okullar Açılıyor Projesi kapsamında düzenledikleri programla geleceğimizin teminatı çocuklarımıza kırtasiye yardımı yapıldı. Hayırsever vatandaşlarımızın bağışlarıyla ve dernek yönetiminin kendi aidatlarıyla biriken paralar yine Çankırımızın ihtiyaç sahibi çocuklarının yüzünü güldürdü. Büyük Otel’de düzenlenen program, yaş […]
Çankırı - 8 Eylül 2022 21:53 A A

Çankırı Çocukları Koruma Derneği, her zaman olduğu gibi ihtiyaç sahibi çocuklarımız için yine iş başında. Dernek Başkanı Fatma Yıldırım ve ekibi tarafından, Okullar Açılıyor Projesi kapsamında düzenledikleri programla geleceğimizin teminatı çocuklarımıza kırtasiye yardımı yapıldı. Hayırsever vatandaşlarımızın bağışlarıyla ve dernek yönetiminin kendi aidatlarıyla biriken paralar yine Çankırımızın ihtiyaç sahibi çocuklarının yüzünü güldürdü.

Büyük Otel’de düzenlenen program, yaş pasta kesilmesiyle başladı. Anneleri ve ablalarıyla birlikte programa katılan çocuklar, kendileri için düzenlenen programda doyasıya eğlendiler. Dernek Başkanı Fatma Yıldırım, sırf çocuklarımızın yüzünü güldürebilmek ve onların hayatlarına biraz daha renk katabilmek için bu tür organizasyonların süreceğini söyledi. Yıldırım, şu açıklamalarda bulundu:

#ÇankırıÇocuklarıKorumaDernegi Olarak 📒✏️OKULLAR AÇILIYOR✔️ Projemiz kapsamında İhtiyaç Sahibi çocuklarımız için düzenlemiş olduğumuz programda doyasıya eğlenen çocuklarımızın sevinci ve mutluluğu görülmeye değer bir tabloydu. Bizlere desteklerini esirgemeyen Büyük Otel yönetimine ve çalışanlarına, BALOĞLU Pastanesi’ne, İSTANBUL Ayakkabı Fuarı’na, Kevser Kırtasiye’ye ve yardımda bulunan hayırsever vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi şükranlarımızı sunuyoruz… Biz Birlikte Çok Güzeliz.”

Çankırı - 21:53 A A
BENZER HABERLER