Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BÜRO MEMUR-SEN’DEN REKOR BANKA PROMOSYONU ANLAŞMASI

Çankırı İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nde görevli yaklaşık 130 personelin Maaş Promosyon sürelerinin bitmesi nedeniyle, Büro Memur-Sen Çankırı Şubesi rekor bir promosyon anlaşmasına imza attı. Konu hakkında bir açıklama yapan Büro Memur-Sen Çankırı Şube Başkanı Nihat Makas, “Çankırı’da çok güzel işler yapmaya devam ediyoruz.” dedi. Makas, açıklamasında şu ayrıntılara yer verdi: “2021 yılı Mart ayından itibaren […]
Çankırı - 7 Mayıs 2022 18:58 A A

Çankırı İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nde görevli yaklaşık 130 personelin Maaş Promosyon sürelerinin bitmesi nedeniyle, Büro Memur-Sen Çankırı Şubesi rekor bir promosyon anlaşmasına imza attı. Konu hakkında bir açıklama yapan Büro Memur-Sen Çankırı Şube Başkanı Nihat Makas, “Çankırı’da çok güzel işler yapmaya devam ediyoruz.” dedi.

Makas, açıklamasında şu ayrıntılara yer verdi:

“2021 yılı Mart ayından itibaren göreve gelmemizden bu yana üyelerimizin dertleri ve sorunlarını elimizden geldiğince çözmeye çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Bu yıl banka promosyon anlaşma süresi biten Çankırı Göç İdaresi Müdürlüğümüzde görevli personellerimiz için yetkili sendika olarak oturduğumuz banka promosyon anlaşmasında T.C. Çankırı Ziraat Bankası ile 3 yıl süreli 8.400’TL’lik anlaşma yapmış bulunmaktayız. İmzaladığımız anlaşma, miktar olarak Çankırı’da alınmış en yüksek  promosyon ücreti anlaşmasıdır. Malum çamur-sen promosyon dağıtarak üye mi yapılır şeklinde Memur-Sen camiamıza çamur atsa da, her zaman üyesini düşünen sendika Memur-Sen, promosyonun en yüksek meblağını alarak da sendikacılık yapmaya devam etmektedir.

Bizi izlemeye devam edin diyoruz, Memur-Sen camiasının her bir ferdinin hakkını hukukunu aramaya devam ediyoruz. Çankırımızda çok başarılı işlere imza atan Göç İdaresi Müdürümüz Sayın Yusuf Keten beyin  de bu süreçte  katkısı yadsınamaz. Her daim Göç İdaresi çalışanlarının yanında olan, mesai gözetmeksizin sorunlarını dinleyen sayın müdürümüze,  desteklerini sendikamızdan esirgemeyen Çankırı Göç İdaresi Müdürlüğü personelimize, özverili şekilde çalışan Geri Gönderme Merkezi’nde görevli personellerimize ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Anlaşmamızın tüm Göç idaresi Müdürlüğü personelimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sahada çalışmaya, üyelerimizin ve tüm memur camiasının sorunlarını dile getirmeye devam edeceğiz.”

 

Büro Memur-Sen Çankırı Şube Başkanı

                                                                                      Nihat MAKAS

Çankırı - 18:58 A A
BENZER HABERLER