reklam
reklam
DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.955.3360.583
reklam

ÇANKIRI BİRLİKSPOR 2. LİGDE

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇANKIRI BİRLİKSPOR 2. LİGDE
reklam

Çankırı Birlikspor Kulübü, 2020-21 sezonunda Voleybol 2. Ligi’nde Çankırı adına mücadele edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamada; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde Çankırı temsilcisinin 2. Lig’de mücadele etmesi için Birlikspor Kulübüne davet yazısının geldiği belirtildi.
Açıklamada ayrıca; Çankırı Birlikspor Kulübü, takım kadrosu oluştuktan ve takımın hangi grupta yer alacağı belli olduktan sonra “Tanıtım Organizasyonu” yapılacağı da yer aldı.

Başkan Dönmez, “Bugün Geldiğimiz Nokta Sevindirici”

Kısa bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Talip Dönmez, “Bu karar, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bizi çok mutlu etti. Türkiye Voleybol Federasyonu yetkililerine teşekkür ediyoruz. Salon sporlarında uzun zamandır şehrimizi temsil noktasında bir takımımız yoktu. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile bu eksikliği gidermek için gerekli çalışmaları başlattık ve bugün geldiğimiz nokta sevindirici. Bu karar, şehrimiz için çok önemli bir karardır. Çankırı’mız ve bizler için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
Ayrıca kulübün hedefleri ile idari ve teknik konularına da değinen Dönmez, “Takımımızı, önceki yıllarda da birlikte çalıştığımız tecrübeli Teknik Direktörümüz Seyfettin Turan’a emanet ettik. Kadro kurma konusunda tek yetkilidir. Hedefimiz; ilk yılımızda bir üst lig olan 1. Lig’e çıkmaktır. Sezon sonunda Çankırı’da voleybol tutkunlarının yüzünü güldürmek istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.

reklam

YORUM YAP