14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESPOR GÜREŞÇİSİNİN ZAFERİ

Çankırı Belediye Spor Kulübü güreşicisi Fatih Özgen, üçüncü kez Türkiye şampiyonluğunu elde eden güreşçi oldu. 6-7 Nisan 2021 tarihlerinde Antalya’nın Kemer ilçesinde yapılan 2021 yılı U-15 Küçük Yıldız Serbest -Güreş Avrupa ve Dünya Şampiyonaları milli takım kamp kadrosu belirleme seçmelerinde Çankırı Belediye Spor Kulübü adına yarışan Fatih Özgen,  68 kg’da şampiyon oldu. Çankırı Belediye Spor […]
Genel - 12 Nisan 2021 10:00 A A

Çankırı Belediye Spor Kulübü güreşicisi Fatih Özgen, üçüncü kez Türkiye şampiyonluğunu elde eden güreşçi oldu. 6-7 Nisan 2021 tarihlerinde Antalya’nın Kemer ilçesinde yapılan 2021 yılı U-15 Küçük Yıldız Serbest -Güreş Avrupa ve Dünya Şampiyonaları milli takım kamp kadrosu belirleme seçmelerinde Çankırı Belediye Spor Kulübü adına yarışan Fatih Özgen,  68 kg’da şampiyon oldu.

Çankırı Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı, Antalya’da düzenlenen seçmelerde bir Türkiye Şampiyonu çıkardı. Milli takıma davet edilen genç güreşçi Fatih Özgen,  27-30 Mayıs tarihleri arasında Bulgaristan’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası ile Yunanistan’da düzenlenecek Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etmek üzere adını yazdırdı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, güreşçisini tebrik ederek, tüm destekleri ve duaları ile sporcularının yanlarında olduklarını belirtti. Esen, Çankırı’nın genç ve yetenekli çocuklarını milli takıma kazandırmaktan onur ve mutluluk duyduklarını kaydetti.

Antrenör Seyfettin Karadeniz ise sporcusuna güveninin tam olduğunu belirterek başarının tesadüf olmadığını, sıkı ve disiplinli çalışmanın meyvelerini aldıklarını belirterek desteğinden dolayı Başkan Esen’e teşekkür etti. Karadeniz, Çankırı’da spor alanında gelecek vaat eden birçok genç olduğunun altını çizerek “Çankırı, sporcularına sahip çıkmalı ve onların başarıları ile gurur duymaya alışmalı.” dedi.

Genel - 10:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.