20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ’NİN KADIN ÇALIŞANLARI 8 MART’TA İDARİ İZİNLİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Belediyede çalışan kadın personelinin idari izinli sayılacağını açıkladı. 8 Mart Pazartesi günü geçerli olacak idari izin, tüm müdürlüklere resmi yazı ile bildirildi. #kadınhayattır etiketi ile kadınların toplumdaki yeri ve önemine dikkat çekmeye çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Kadın eli, kadın […]
Çankırı - 5 Mart 2021 17:22 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Belediyede çalışan kadın personelinin idari izinli sayılacağını açıkladı. 8 Mart Pazartesi günü geçerli olacak idari izin, tüm müdürlüklere resmi yazı ile bildirildi.

#kadınhayattır etiketi ile kadınların toplumdaki yeri ve önemine dikkat çekmeye çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Kadın eli, kadın fikri ve kadın emeği ile şekillenmemiş hiçbir şehir yoktur. Çankırı’mızı kadınlarımız ile birlikte yönetiyor, onlarla şekillendiriyoruz. Kadınlarımızın emeği, ufku, fikri, yaşamak istedikleri şehir imajı, yaptığımız ve yapacağımız projelerimizin odak noktasıdır. Şehrimize hizmet ederken bizimle yan yana çalışan, şehrimiz için hayalleri olan, alın terini ortaya koyup iş üreten değerli kadın çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü istedikleri gibi geçirmelerini arzu ettik. Başta annem, sevgili eşim, kızlarım ve kadın çalışanlarım olmak üzere tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” dedi.

Çankırı - 17:22 A A
BENZER HABERLER