13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ’NİN GENÇ GÜREŞÇİSİ AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA

Çankırı Belediyespor Güreş Takımının genç güreşçisi Fatih Özgen, 27-30 Mayıs tarihlerinde Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen U15 Serbest Güreş Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek. Ülkemizi temsil etmek için milli takıma seçilen Özgen, 68 kg’da yarışacak. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in şampiyonlukları ile göz dolduran genç güreşçisi Fatih Özgen, milli takımda yarışacak. 26 Mayıs akşamı Ankara Kızılcahamam’da […]
Genel - 26 Mayıs 2021 21:08 A A

Çankırı Belediyespor Güreş Takımının genç güreşçisi Fatih Özgen, 27-30 Mayıs tarihlerinde Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen U15 Serbest Güreş Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek. Ülkemizi temsil etmek için milli takıma seçilen Özgen, 68 kg’da yarışacak.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in şampiyonlukları ile göz dolduran genç güreşçisi Fatih Özgen, milli takımda yarışacak. 26 Mayıs akşamı Ankara Kızılcahamam’da 20 günlük kampı tamamlayan milli takım kafilesi, gece 24.00’te Avrupa Şampiyonası için Bulgaristan’ın Sofya kentine hareket edecek.

Çankırı Belediyespor Güreş Takımı Seyfettin Karadeniz, Fatih Özgen’in U15 Serbest Güreş Avrupa Şampiyonası için sıkı çalıştığını ve sporcusuna güveninin tam olduğunu belirterek “Fatih Özgen, azminin ve disiplinli çalışmasının karşılığında milli takıma seçilerek kendisini bir kez daha kanıtladı. Bulgaristan’da da hak ettiği dereceyi alarak madalyayı ülkemize getirecek ve gururunu ise en çok memleketi Çankırı’ya yaşatacaktır. Kendisine inancımız tamdır.” dedi.

Genel - 21:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.