14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ’NE 15 BİN MASKE TESLİM EDİLDİ

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası ile Megasan Medikal Anonim Şirketi,  corona virüsüne (COVID-19) karşı tedbiren üretilen on beş bin adet koruyucu maskeyi, vatandaşlara dağıtılmak üzere Çankırı Belediyesi’ne teslim etti.  Maskeleri teslim alan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, halk sağlığı için üretilen  maskelerin kontrollü bir şekilde dağıtılacağını söyleyerek “Bu süreçte taşın altına elini koyan herkese canı […]
Çankırı - 8 Nisan 2020 22:25 A A

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası ile Megasan Medikal Anonim Şirketi,  corona virüsüne (COVID-19) karşı tedbiren üretilen on beş bin adet koruyucu maskeyi, vatandaşlara dağıtılmak üzere Çankırı Belediyesi’ne teslim etti.  Maskeleri teslim alan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, halk sağlığı için üretilen  maskelerin kontrollü bir şekilde dağıtılacağını söyleyerek “Bu süreçte taşın altına elini koyan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. El birliği ile bu tehdidin üstesinden geleceğiz. Moral bozma değil, birlik olma zamanıdır.” dedi.

Corona virüse karşı ülke genelinde alınan tedbirler ve sağlanan iş birliği yerelde de devam ediyor.  Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Megasan Medikal A.Ş. tarafından  beş bin adet maske ile ÇATSO tarafından temin edilen on bin adet yüz koruyucu maske, Çankırı Belediyesi’ne ulaştırıldı. Başkan Esen’in, zabıta ekipleri ile birlikte teslim aldığı maskelerin halka dağıtılacağı  bildirildi.

Çankırı - 22:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.