-2° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ’NDEN ONLINE MÜZİK ZİYAFETİ

Çankırı Belediyesi, hafta sonu düzenlediği evde sağlıklı yaşam ve egzersiz, çocuklar için masal saati ve akşam saatlerinde de “Konser Evimde” online etkinlikleri ile vatandaşa ulaştı. Belediyenin ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in  sosyal medya hesaplarından canlı olarak yapılan yayınlar, vatandaşlardan övgü aldı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, corona virüs salgını sebebi ile evlerinde kalmak zorunda […]
Çankırı - 20 Nisan 2020 19:55 A A

Çankırı Belediyesi, hafta sonu düzenlediği evde sağlıklı yaşam ve egzersiz, çocuklar için masal saati ve akşam saatlerinde de “Konser Evimde” online etkinlikleri ile vatandaşa ulaştı. Belediyenin ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in  sosyal medya hesaplarından canlı olarak yapılan yayınlar, vatandaşlardan övgü aldı.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, corona virüs salgını sebebi ile evlerinde kalmak zorunda olan vatandaşların moral ve motivasyonunu yüksek tutmak için sosyal medya hesapları üzerinden etkinliklere yer veriyor. Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen evde sağlıklı yaşam etkinliğinde egzersizler yapılırken, çocuklar için düzenlenen etkinlikte ise görünmezlik oyunu oynatılarak masal anlatıldı ve hikaye okuma etkinliği gerçekleştirildi. Akşam saatleri ise yerel bir konser ile daha keyifli bir hale getirildi. Farklı yörelerden türküler ile izleyici ile buluşan ekip, konseri “Türkiyem” şarkısı ile bitirdi.  Etkinlikleri takip eden katılımcılar, uygulamadan duydukları memnuniyeti sosyal medya üzerinden alkış imgesi ile belirtti.

Çankırı - 19:55 A A
BENZER HABERLER