Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ’NDEN ONLINE CUMHURİYET KONSERİ

Çankırı Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel kutlama programı hazırladı. Türkiye Cumhuriyeti’nin 97. yıl dönümü için hazırlanan Cumhuriyet Konseri, 29 Ekim Perşembe (bu akşam) saat 21.00’de T.C. Çankırı Belediyesi facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak. Çankırı Belediyesi,  “Evde Konser” etkinliğini “Cumhuriyet Konseri” ile taçlandıracak. Cumhuriyet Bayramı etkinliğini online olarak sosyal medya kullanıcıları ile buluşturacak özel programda; […]
Çankırı - 29 Ekim 2020 17:55 A A

Çankırı Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel kutlama programı hazırladı. Türkiye Cumhuriyeti’nin 97. yıl dönümü için hazırlanan Cumhuriyet Konseri, 29 Ekim Perşembe (bu akşam) saat 21.00’de T.C. Çankırı Belediyesi facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Çankırı Belediyesi,  “Evde Konser” etkinliğini “Cumhuriyet Konseri” ile taçlandıracak. Cumhuriyet Bayramı etkinliğini online olarak sosyal medya kullanıcıları ile buluşturacak özel programda; kahramanlık ve halk türkülerinin yanı sıra Azerbaycan türküleri de seslendirilecek.

Çankırı - 17:55 A A
BENZER HABERLER