Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ’NDEN ON-LINE MEVLİD PROGRAMI

      Çankırı Belediyesi, online olarak düzenlediği Regaip Kandili özel programında Çankırı’nın manevi önderlerinden Astarlızade Hilmi Efendiyi vefatının 59. yıl dönümünde anmaya hazırlanıyor.   Pandemi sürecinden dolayı online programlarına devam eden Çankırı Belediyesi, Regaip Kandilini kutlamak ve 59 yıl önce şehadet şerbetini içen tasavvuf geleneğinin son temsilcilerinden Astarlızade Mehmet Hilmi Efendiyi anmak için özel bir […]
Çankırı - 16 Şubat 2021 13:21 A A

      Çankırı Belediyesi, online olarak düzenlediği Regaip Kandili özel programında Çankırı’nın manevi önderlerinden Astarlızade Hilmi Efendiyi vefatının 59. yıl dönümünde anmaya hazırlanıyor.  

Pandemi sürecinden dolayı online programlarına devam eden Çankırı Belediyesi, Regaip Kandilini kutlamak ve 59 yıl önce şehadet şerbetini içen tasavvuf geleneğinin son temsilcilerinden Astarlızade Mehmet Hilmi Efendiyi anmak için özel bir program düzenledi.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Regaip Kandili gibi hikmetli mübarek bir günde,  şehrimizden çıkarak bu coğrafyaya örnek olmuş güzide bir insanı yâd etmekten mutluluk duyuyoruz.” diyerek herkesi programı takip etmeye davet etti.

İmraniye Camii Müezzini Satılmış Akyol’un konuşmacı olarak yer alacağı program, 18 Şubat Perşembe günü saat 17.00’de T.C. Çankırı Belediyesi facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Çankırı - 13:21 A A
BENZER HABERLER