13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ’NDEN KIŞ ÖNCESİ BAKIM

      Çankırı Belediyesi, kış ayları öncesi budama çalışmalarına hız verdi. Şehir merkezindeki büyük parklardan başlayan çalışmaların Çankırı Kalesi ile şehir içindeki tüm parklarda devam edeceği bildirildi. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, pastırma yazını değerlendirerek şehrin muhtelif alanlarında ağaç budama çalışmalarına başladı. Kuruyarak tehlike oluşturabilecek ağaçlar budanarak kış öncesinde bakıma alındı. Budama çalışmaları […]
Çankırı - 12 Kasım 2020 14:40 A A

      Çankırı Belediyesi, kış ayları öncesi budama çalışmalarına hız verdi. Şehir merkezindeki büyük parklardan başlayan çalışmaların Çankırı Kalesi ile şehir içindeki tüm parklarda devam edeceği bildirildi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, pastırma yazını değerlendirerek şehrin muhtelif alanlarında ağaç budama çalışmalarına başladı. Kuruyarak tehlike oluşturabilecek ağaçlar budanarak kış öncesinde bakıma alındı. Budama çalışmaları ile ağaçların kuruyarak sağlıksız ve estetikten uzak bir form almalarının önleneceği belirtildi.

Recep Tayyip Erdoğan, Muhsin Yazıcıoğlu, Necmettin Erbakan Parklarının ardından Çankırı Kalesi’nde devam eden çalışmalar, büyük rekreasyon alanlarının tamamlanması ile birlikte şehir merkezindeki tüm parklarda da gerçekleştirilecek.

Çankırı - 14:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.