reklam
reklam
DOLAR 31,0077 % 0.31
EURO 33,5757 % 0.37
STERLIN 39,1698 % 0.31
FRANG 35,2390 % 0.45
ALTIN 2.018,34 % 0,31
BITCOIN 1.606.553 -0.748
reklam

ÇANKIRI BELEDİYESİ’NDEN KADINLARA ÖZEL MEVLİD KANDİLİ PROGRAMI

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇANKIRI BELEDİYESİ’NDEN KADINLARA ÖZEL MEVLİD KANDİLİ PROGRAMI
reklam

Çankırı Belediyesi, Mevlit Kandili için düzenlediği online programın ardından kadınlara özel kandil programı gerçekleştirdi. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde düzenlenen programa çok sayıda kadın katıldı. Program sonunda katılımcılara kandil simidi ve naneli şeker dağıtıldı.

Çankırı Belediyesi, Hz. Muhammed (SAV)’in doğum gününü iki ayrı program ile kutladı. Online olarak düzenlenen Mevlid-i Nebi programı ile kadınlara özel “Mevlit Kandili Programı” gerçekleştirildi. Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde düzenlenen kadınlara özel kandil programında açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in eşi Betül Esen, Başkan Esen’in selamını ileterek “Rabbim kandilimizi birliğimize, beraberliğimize, barış ve sevgi dolu günlerimize vesile eylesin.” dedi.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti, Mevlid-i Şerif, naatlar ve ilahilerin okunduğu programda Çankırı Belediyesi Ney kursuna katılan kursiyerler de hocaları eşliğinde ney dinletisi gerçekleştirdi. Program sonunda katılımcılara kandil simidi ile naneli şeker ikram edildi.

reklam

YORUM YAP