Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA 23 NİSAN ŞENLİĞİ

Çankırı Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliği göz doldurdu. Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda düzenlenen şenliğe katılan çocuklar, gönüllerince eğlendi. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde çocuklar ile buluştu. Ellerinde balonlar ve Türk bayrakları ile şenlik alanına gelen çocuklar, kukla gösterileri, şişme oyun grubu, danslar, yarışmalar, yüz boyama etkinliklerine katıldı. […]
Çankırı - 23 Nisan 2022 20:21 A A

Çankırı Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliği göz doldurdu. Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda düzenlenen şenliğe katılan çocuklar, gönüllerince eğlendi.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde çocuklar ile buluştu. Ellerinde balonlar ve Türk bayrakları ile şenlik alanına gelen çocuklar, kukla gösterileri, şişme oyun grubu, danslar, yarışmalar, yüz boyama etkinliklerine katıldı. Çocuklara pamuk şeker de ikram edildi. Güzel vakit geçiren çocukların mutlu gününe aileleri de eşlik etti. Çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Başkan Esen, bugünün Ulu Önder Atatürk’ün Türk çocukları ve dünya çocuklarına armağan ettiği bir gün olduğunu söyleyerek  “Bu güzel günde bol bol eğlenin.” dedi.

Çankırı - 20:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.