29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ OKUL BAHÇELERİNİ TEMİZLİYOR

Çankırı Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim döneminde çocuklara sağlıklı bir ortam sunmak için okul bahçelerini temizlemeye başladı. Belediye Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar kapsamında okul bahçeleri yıkanarak süpürülüyor. Okul bahçesi içi ve çevresi yabani otlardan arındırılıyor.  Çalışma, merkezdeki tüm okullarda uygulanacak. Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, eğitim ve öğretimde […]
Çankırı - 1 Eylül 2023 20:45 A A

Çankırı Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim döneminde çocuklara sağlıklı bir ortam sunmak için okul bahçelerini temizlemeye başladı. Belediye Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar kapsamında okul bahçeleri yıkanarak süpürülüyor. Okul bahçesi içi ve çevresi yabani otlardan arındırılıyor.  Çalışma, merkezdeki tüm okullarda uygulanacak.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, eğitim ve öğretimde yerel yönetim olarak yeni döneme hazırlandıklarını belirterek okula başlayacak tüm öğrencilere yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diledi.

Çankırı - 20:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.