Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ LOJİSTİK VE DESTEK MERKEZİ KURDU

      Çankırı Belediyesi, Aksu mahallesi Kirazlıdere mevkii asfalt şantiyesinin bulunduğu bölgede çalışmalarını yürüttüğü Lojistik ve Destek Merkez binasını tamamladı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkezin belediyenin hizmet politikalarında tüm gereksinimlerini tek noktadan sağlamak amacı ile özellikle teknik birimler için kapalı depo alanı olarak kullanılacağını ifade etti. Toplam 1200 metrekarelik alanda iki katlı bina […]
Çankırı - 30 Kasım 2020 13:33 A A

      Çankırı Belediyesi, Aksu mahallesi Kirazlıdere mevkii asfalt şantiyesinin bulunduğu bölgede çalışmalarını yürüttüğü Lojistik ve Destek Merkez binasını tamamladı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, merkezin belediyenin hizmet politikalarında tüm gereksinimlerini tek noktadan sağlamak amacı ile özellikle teknik birimler için kapalı depo alanı olarak kullanılacağını ifade etti.

Toplam 1200 metrekarelik alanda iki katlı bina olarak yer alan Lojistik ve Destek Merkezi içerisinde; alt katta toplam 1000 metrekarelik alanda altı adet kapalı depo, üst katta ise 200 metrekare mutfak ve yemekhane ile tuvaletler yer alıyor. Lojistik destek sağlamak için yapılan merkez sayesinde Belediyenin hizmet organizasyonunun tek bir noktadan yürütülmesi hedefleniyor.

Çankırı - 13:33 A A
BENZER HABERLER