20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ KORONA GÜNLERİNDE BOŞ DURMUYOR

Çankırı Belediyesi, şehrin muhtelif alanlarında yapısal çalışmalara devam ediyor. Bordür, kaldırım, istinat duvarı, sulama arklarının bakımı, yeni yol açımı ve asfalt yama çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülüyor. Belediye ekipleri, havaların ısınması ile birlikte ihtiyaç duyulan alanlarda bakım ve onarım çalışmalarını hızlandırdı. Çalışmalara Bahçeler mevkiindeki sulama arkının bakım çalışmaları ile başlayan ekipler, Kayabaşı Caddesi  başta […]
Çankırı - 29 Nisan 2020 17:39 A A

Çankırı Belediyesi, şehrin muhtelif alanlarında yapısal çalışmalara devam ediyor. Bordür, kaldırım, istinat duvarı, sulama arklarının bakımı, yeni yol açımı ve asfalt yama çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülüyor.

Belediye ekipleri, havaların ısınması ile birlikte ihtiyaç duyulan alanlarda bakım ve onarım çalışmalarını hızlandırdı. Çalışmalara Bahçeler mevkiindeki sulama arkının bakım çalışmaları ile başlayan ekipler, Kayabaşı Caddesi  başta olmak üzere şehrin bazı cadde ve sokaklarında kış aylarında bozulan yollarda asfalt yama çalışması gerçekleştiriyor. Susam Sokak ve Tosya Caddesi’ndeki yeni yerleşim alanlarında ise yol ve kaldırım imalatları ile çevre düzenlemesi devam ediyor. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, salgın mücadelesi devam ederken şehrin bakım, onarım ve estetik çalışmalarının da belediyenin faaliyet programı kapsamında devam ettiğini belirtti.

Çankırı - 17:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.