17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ GÜREŞÇİLERİNDEN 2 ALTIN 1 GÜMÜŞ VE 2 BRONZ MADALYA

Çankırı Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı, hafta sonu katıldıkları güreş müsabakalarından 2 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya ile döndü. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in güreşçileri Çankırı’yı skorlara taşımaya devam ediyor. Çorum İskilip’te düzenlenen Karakucak Güreşleri’nde güreşçilerimizden Fatih Özgen Yıldızlar 70 kg’da rakiplerini alt ederek şampiyon oldu. Altın madalyanın sahibi olan Özgen’i 80 kg […]
Genel - 31 Ağustos 2021 19:47 A A

Çankırı Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı, hafta sonu katıldıkları güreş müsabakalarından 2 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya ile döndü.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in güreşçileri Çankırı’yı skorlara taşımaya devam ediyor. Çorum İskilip’te düzenlenen Karakucak Güreşleri’nde güreşçilerimizden Fatih Özgen Yıldızlar 70 kg’da rakiplerini alt ederek şampiyon oldu. Altın madalyanın sahibi olan Özgen’i 80 kg Büyükler kategorisinde Burak Özgen ile 35 kg Minikler kategorisinde Recep Armağan bronz madalya ile takip etti.

Aynı gün Edirne’de düzenlenen Kırkpınar Güreşleri’nde güreşçimiz Kadir Güleşen Küçük Orta Küçük Boy’da ikinci olarak bir üst boya çıktı. İstanbul Çatalca’da yapılan yağlı güreş müsabakalarında ise Küçük Orta Büyük Boy’da şampiyon oldu. 30 Ağustos Zafer Kutlamalarını görkemli bir şekilde gerçekleştiren Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, güreşçilerinin ve antrenörünün çabasını takdir ederek bu başarıların Zafer gününe çok yakıştığını söyledi.

Genel - 19:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.