-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Çankırı Belediyesinin birimler arası futbol turnuvası başladı. Zabıta ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü arasında gerçekleşen ilk maç, çekişmeli görüntülere sahne oldu. Turnuvanın hakemliğini ise Basın Yayın ve Halkla İlişikler Müdürlüğünde görev yapan il hakemlerinden Batıkan Yörükoğlu üstlendi. İlk maçın başlama vuruşunu Park ve Bahçeler takımı yaparken skor 6-1 ile Zabıta Müdürlüğünün oldu. Çankırı Belediyesi, Futbol […]
Genel - 7 Aralık 2021 13:13 A A

Çankırı Belediyesinin birimler arası futbol turnuvası başladı. Zabıta ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü arasında gerçekleşen ilk maç, çekişmeli görüntülere sahne oldu. Turnuvanın hakemliğini ise Basın Yayın ve Halkla İlişikler Müdürlüğünde görev yapan il hakemlerinden Batıkan Yörükoğlu üstlendi. İlk maçın başlama vuruşunu Park ve Bahçeler takımı yaparken skor 6-1 ile Zabıta Müdürlüğünün oldu.

Çankırı Belediyesi, Futbol Turnuvası’nı birimlerine taşıdı. 22 müdürlük personelleri arasından oluşturulan 11 takım, müsabakalarda yerini aldı. Recep Tayyip Erdoğan Parkı içerisindeki halı sahada başlayan turnuva, daha ilk maçında bol gollü geçti. Zabıta ekiplerinden oluşan futbol takımı, attığı 6 gol ile ilk maçın galibi oldu. Park ve Bahçeler ise ilk karşılaşmasını bir gol ile tamamladı.

İki hafta boyunca devam edecek turnuvada; A,B ve C gruplarında müsabakalara katılacak 11 takım, çeyrek ve yarı finale kalmak için kıyasıya mücadele edecek.

Genel - 13:13 A A
BENZER HABERLER