13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ AYIN PERSONELLERİNİ SEÇTİ

      Çankırı Belediyesi, ayın personellerini seçti. Özellikle pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında çalışmaları ile yöneticilerinin ve birim müdürlerinin takdirini kazanan personeller, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen tarafından küçük altın ile ödüllendirildi. Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte ayın en başarılı personellerini belirledi.  22 farklı müdürlüğü bulunan […]
Çankırı - 19 Eylül 2020 12:22 A A

      Çankırı Belediyesi, ayın personellerini seçti. Özellikle pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında çalışmaları ile yöneticilerinin ve birim müdürlerinin takdirini kazanan personeller, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen tarafından küçük altın ile ödüllendirildi.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte ayın en başarılı personellerini belirledi.  22 farklı müdürlüğü bulunan Belediye, öncelikle çalışmaları ile başarılı performans sergileyen 11 birim çalışanını ödüllendirdi. Meclis Salonunda yapılan toplantıda, ayın elemanlarının ödülünü ise Başkan Esen, birim müdürleri ve Başkan Yardımcıları ile birlikte takdim etti. Esen, amaçlarının emeğin takdir edilmesi ve personellerin çalışma performanslarının arttırılması olduğunu söyleyerek “Bir şehir, bir ülke ve dünya ancak özveri ile çalışarak daha iyiye gidebilir. Tüm personellerimiz yaptıkları işe elbette ki gönül veriyorlar. Öncelikle pandemi sürecinde özverili çalışmalar sergileyen personellerimizi takdir etmek istedik. Çabalarından dolayı çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Personellerimizi ödüllendirmemiz bundan sonra da devam edecek.” dedi.

Çankırı - 12:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.