20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYESİ ANNELERE FİDE DAĞITTI

Çankırı Belediyesi, Anneler Günü münasebeti ile Çankırı’da yaşayan annelere domates, salatalık ve biber fidesi hediye etti. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan dağıtımda tüm mahalleler dolaşıldı. Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 2021 Anneler Günü’nü farklı bir uygulama ile kutladı. Annelere bu yıl çiçek yerine balkonlarda yetiştirilebilmesi için sebze fidesi hediye etti. Tüm mahallelerde […]
Çankırı - 9 Mayıs 2021 17:49 A A

Çankırı Belediyesi, Anneler Günü münasebeti ile Çankırı’da yaşayan annelere domates, salatalık ve biber fidesi hediye etti. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan dağıtımda tüm mahalleler dolaşıldı.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 2021 Anneler Günü’nü farklı bir uygulama ile kutladı. Annelere bu yıl çiçek yerine balkonlarda yetiştirilebilmesi için sebze fidesi hediye etti. Tüm mahallelerde yapılan dağıtımda fideler, balkonlardan veya sarkıtılan sepetler ile annelere ulaştırıldı. Domates, salatalık ve biber fideleri anneleri de mutlu etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Corona virüs salgını nedeni ile bu yıl Anneler Günü, tam kapanma sürecine denk geldi. Evlerinde vakit geçirmek durumunda olan annelerimize balkonlarında saksılarda yetiştirebilmeleri için sebze fideleri hediye ettik. Anneliğin mayasında sevmek, bakıp büyütmek vardır. Fideleri de sevgi ve ilgi ile büyütüp yeşerteceklerine eminim. Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü canı gönülden kutluyor, aileleri ve sevdikleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür diliyorum.” dedi.

Çankırı - 17:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.