-0° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BELEDİYELER SU VE HİZMET BİRLİĞİ TOPLANDI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen başkanlığında toplanan Çankırı Belediyeler Su ve Hizmet Birliği, meclis toplantısını gerçekleştirdi. Pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında ertelenen toplantı,  Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde yapıldı. Toplantı yeter sayısının sağlanması üzerine müzakere edilen 2019 yılı faaliyet raporu ve kesin hesabı, üyelerin oy birliği ile kabul edildi. Birlik Başkanı Esen, […]
Çankırı - 10 Temmuz 2020 10:48 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen başkanlığında toplanan Çankırı Belediyeler Su ve Hizmet Birliği, meclis toplantısını gerçekleştirdi. Pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında ertelenen toplantı,  Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde yapıldı.

Toplantı yeter sayısının sağlanması üzerine müzakere edilen 2019 yılı faaliyet raporu ve kesin hesabı, üyelerin oy birliği ile kabul edildi. Birlik Başkanı Esen, bölgedeki içme suyunu kaliteli ve yeterli bir şekilde ulaştırabilmek için her zaman insan sağlığını öncelikli tutarak hareket ettiklerini söyledi. Birlik olarak uyumlu bir çalışma ortamının olduğunu belirten Esen, çalışmaların daha da aktif hale gelerek vatandaşların hayrına hizmetler için özveri ile çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. Desteklerinden dolayı meclis üyelerine de teşekkür etti.

Çankırı - 10:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.