Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI BAROSU 10 KASIM BASIN AÇIKLAMASI

Ulusal bağımsızlığımızın önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, yaşamını Türk milletinin bağımsızlığına ve gelişimine adamış eşsiz lideri kaybettiğimiz 10 Kasım, ulusumuzda ortak hüznün tarihidir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Ata’sının ilkeleri ışığında ilerleyerek çağdaş ve modern bir dünya devleti haline gelmiştir. ATATÜRK’ü anmak, O’nun aydınlık yolundan kararlılıkla yürümek, O’nu fikirleri ile yaşatmak, kurduğu Cumhuriyete, değerlerine, […]
Çankırı - 10 Kasım 2023 17:46 A A

Ulusal bağımsızlığımızın önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, yaşamını Türk milletinin bağımsızlığına ve gelişimine adamış eşsiz lideri kaybettiğimiz 10 Kasım, ulusumuzda ortak hüznün tarihidir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Ata’sının ilkeleri ışığında ilerleyerek çağdaş ve modern bir dünya devleti haline gelmiştir. ATATÜRK’ü anmak, O’nun aydınlık yolundan kararlılıkla yürümek, O’nu fikirleri ile yaşatmak, kurduğu Cumhuriyete, değerlerine, demokrasiye, tam bağımsızlığa, insan hak ve özgürlüklerine sahip çıkarak, daha ileriye taşımak gerekmektedir.

Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder, Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, aramızdan ayrılışının 85. Yıldönümünde, saygı, minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

Av. Mustafa DENİZ
ÇANKIRI BAROSU BAŞKANLIĞI

Çankırı - 17:46 A A
BENZER HABERLER