13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI AK PARTİ’DE KONGRE HEYECANI

Ak Parti İl teşkilatı 7.Olağan Kongre Sürecini Kurşunlu İlçe Kongresi ile Başlattı. Kurşunlu ilçesinde tek adayla gidilen kongreye İlçe Başkanı Abdullah KARAŞAHİN tekrar aday gösterildi. Abdullah KARAŞAHİN ve listesi delegelerin kullandığı oylar ile Ak Parti Kurşunlu İlçe Başkanlığı yönetimindeki görevlerine devam edecekler. Kurşunlu İlçe Halk Eğitim Salonunda gerçekleşen kongreye ilgi yoğundu. Çankırı Milletvekili ve Ak […]
Çankırı - 23 Şubat 2020 19:53 A A

Ak Parti İl teşkilatı 7.Olağan Kongre Sürecini Kurşunlu İlçe Kongresi ile Başlattı. Kurşunlu ilçesinde tek adayla gidilen kongreye İlçe Başkanı Abdullah KARAŞAHİN tekrar aday gösterildi. Abdullah KARAŞAHİN ve listesi delegelerin kullandığı oylar ile Ak Parti Kurşunlu İlçe Başkanlığı yönetimindeki görevlerine devam edecekler.

Kurşunlu İlçe Halk Eğitim Salonunda gerçekleşen kongreye ilgi yoğundu. Çankırı Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkan Vekili M.Emin AKBAŞOĞLU, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTCİOĞLU, Ak Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Şengül KARSLI İl ve Kurşunlu İl Genel Meclis Üyeleri, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir KAYMAK Ve Ak Parti’li İlçe Belediye Başkanları, Ak Parti İlçe başkanları, Köy ve Mahalle muhtarları ile birlikte yaklaşık 500 kişinin Katılımıyla Gerçekleşti.

Çankırı - 19:53 A A
BENZER HABERLER