Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI AK PARTİ TEŞKİLATI SEÇİM STARTINI VERDİ

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı teşkilatlarıyla birlikte iftar programı düzenledi. Düzenlenen programa tüm teşkilat mensupları katılırken Çankırı Milletvekili adayları Av.Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitcioğlu da iftar sofrasında teşkilatla bir araya geldi. Programla ilgili açıklamada bulunan AK Parti Çankırı İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, “Tüm Teşkilatlarımızla İl Başkanlığımızca düzenlenen iftar soframızda bir araya geldik. Çankırı AK […]
Genel - 13 Nisan 2023 19:07 A A

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı teşkilatlarıyla birlikte iftar programı düzenledi. Düzenlenen programa tüm teşkilat mensupları katılırken Çankırı Milletvekili adayları Av.Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitcioğlu da iftar sofrasında teşkilatla bir araya geldi.

Programla ilgili açıklamada bulunan AK Parti Çankırı İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, “Tüm Teşkilatlarımızla İl Başkanlığımızca düzenlenen iftar soframızda bir araya geldik. Çankırı AK Parti ailesi olarak teşkilatımız ve Milletvekili adaylarımızla birlikte tek yumruk olarak 14 Mayıs seçimlerine hazırız. Bugün yaptığımız programa kurucu üyelerimiz, geçmiş dönem ve mevcut teşkilat mensuplarımız katılım sağladı. İftar programımızda Milletvekili adaylarımız ile teşkilat mensuplarımız bir araya geldiler. Seçim öncesinde yaptığımız programla teşkilatlarımızla birlikte büyük bir aile olduğumuzu göstererek Doğru Zaman Doğru Adam sloganıyla seçim startımızı verdik.”  ifadelerine yer verdi.

Düzenlenen programa yaklaşık bin kişi katılım sağladı.

Genel - 19:07 A A
BENZER HABERLER