reklam
reklam
DOLAR32,1873% 0.16
EURO35,0296% 0.16
STERLIN41,1428% 0.25
FRANG35,3512% 0.5
ALTIN2.426,50% -0,12
BITCOIN68.665,010.302
reklam

ÇANKIRI AK PARTİ RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJLARI

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇANKIRI AK PARTİ RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJLARI
reklam

AK Parti Grup Başkanvekili Av.Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve AK Parti İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik yayınladıkları birer mesajla Çankırı halkının Ramazan Bayramı’nı kutladılar.

AK Parti Grup Başkanvekili Av.Muhammet Emin Akbaşoğlu mesajında, “6 Şubat tarihinde yaşadığımız büyük depremle ramazan ayına girdik. Yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızla birlikte acılarına ortak olduk. Başı rahmet, ortası mağfiret sonu cehennem azabından kurtuluş olan bir ramazan ayını daha geride bıraktık. Bayramlar sevginin, şefkatin, saygının bit timsalidir. Küçüklerimizin gözlerinden büyüklerimizin ellerinden öpüyorum. Ramazan Bayramımızın şehrimize, ülkemize ve bütün İslam Alemine hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

AK Parti Milletvekili Salim Çivitcioğlu, “Her yıl büyük bir heyecanla beklediğimiz bayramlar, mutluluğu da, sevinci de birlikte paylaştığımız günlerdir. Şükür yeniden kavuşturana.” diyerek başladığı mesajını, “Bu vesile ile başta 6 Şubatta meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet kederli ailelerine sabır, cennet yurdumuzun, gönül coğrafyamızın, tüm İslam Âleminin, Şehit Ailelerimizin, Gazilerimizin, Çankırılı hemşehrilerimin ve bütün vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor; huzurla ve sağlıkla daha nice bayramlara hep birlikte kavuşmayı diliyorum.” sözleriyle bitirdi.

AK Parti İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik ise mesajında, “Sadece bayramlarda değil, günlük yaşamımızda da birbirimize sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde davranmalıyız. Hiç kimseyi kırmamalıyız. Ramazan gibi müstesna günlerde ve içerisine girmekte olduğumuz Ramazan Bayramı’nda akraba, eş ve dostlarımızı, öksüz ve yetimlerimizi her zamankinden daha fazla hatırlamaya özen göstermeliyiz. Saygı, sevgi, merhamet, birlik ve beraberlik gibi insanı insan yapan değerler, İslam dininin de temelini oluşturan değerlerdendir. Bu vesile ile depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum .Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyor, başta Çankırımız olmak üzere, bayramın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

reklam

YORUM YAP