15° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇAMURA SAPLANAN OTOBÜSÜ EL ELE VEREREK ÇIKARDILAR

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve personelinden örnek davranış. Oryantiring Şampiyonası için gelen misafirlerimizin çamura saplanan otobüsünü el ele vererek çıkardılar. Çankırı Eldivan ilçesinde düzenlenen Oryantiring Türkiye Şampiyonası’na katılan İnegöl Belediyesine ait otobüs, şoförün uzun uğraşlarına rağmen bulunduğu yerden çıkamayınca imdadına Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve ekibi yetişti. […]
Çankırı - 3 Temmuz 2021 11:24 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve personelinden örnek davranış. Oryantiring Şampiyonası için gelen misafirlerimizin çamura saplanan otobüsünü el ele vererek çıkardılar.

Çankırı Eldivan ilçesinde düzenlenen Oryantiring Türkiye Şampiyonası’na katılan İnegöl Belediyesine ait otobüs, şoförün uzun uğraşlarına rağmen bulunduğu yerden çıkamayınca imdadına Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve ekibi yetişti. El birliği ile itilen otobüs, saplandığı yerden çıkarılıp kurtarıldı. İçi sporcularla dolu otobüsü kurtaran Çankırı Gençlik Spor ekibinin örnek yardımı alkışlar ile karşılandı.

Çankırı - 11:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.