14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ’LÜ MUSTAFA SERTTUNÇ “HAFIZLIK VE KUR’AN-I KERİM’İ GÜZEL OKUMA” YARIŞMASI FİNALİNDE

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 1-7 Ekim 2021 tarihinde kutlanacak olan Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri için düzenlenen “Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma” yarışması bölge elemeleri tamamlandı. İstanbul  Avcılar İlçe Müftülüğü Halit bin Velid Mescidi İmam-Hatibi olarak görev yapan ÇAKÜ İslami İlimler Fakültesi öğrencilerinden Mustafa Serttunç, düzenlenen yarışmaya katılarak, 14 aday arasından İstanbul bölge […]
Çankırı - 18 Haziran 2021 17:16 A A

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 1-7 Ekim 2021 tarihinde kutlanacak olan Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri için düzenlenen “Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma” yarışması bölge elemeleri tamamlandı.

İstanbul  Avcılar İlçe Müftülüğü Halit bin Velid Mescidi İmam-Hatibi olarak görev yapan ÇAKÜ İslami İlimler Fakültesi öğrencilerinden Mustafa Serttunç, düzenlenen yarışmaya katılarak, 14 aday arasından İstanbul bölge birincisi seçildi.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, 14 Eylül 2021 tarihinde Malatya’da gerçekleştirilecek olan “Erkek Din Görevlileri Türkiye Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması” Türkiye finaline gitmeye hak kazanan Mustafa Serttunç’u tebrik etti ve başarılar diledi.

Çankırı - 17:16 A A
BENZER HABERLER