13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ’DEN UZAKTAN ÖĞRETİM YOL HARİTASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Sevgili öğrencilerimiz, ilan edilen Pandemi durumu nedeni ile eğitime ara vermiş durumdayız. Önceliğimiz hepinizin sağlığı. YÖK tarafından açıklanan Pandemi Dönemi Uzaktan Öğretim Uygulamaları Yol Haritası uyarınca Üniversitemizde yürütülen derslerin bahar yarıyılı İçin uzaktan eğitimle desteklenmesi amacıyla gerekli akademik, idari ve teknik altyapı çalışmaları büyük bir özveri ile devam etmektedir. Önümüzdeki hafta içerisinde (23-25 Mart) bu […]
Çankırı - 22 Mart 2020 21:17 A A

Sevgili öğrencilerimiz, ilan edilen Pandemi durumu nedeni ile eğitime ara vermiş durumdayız. Önceliğimiz hepinizin sağlığı. YÖK tarafından açıklanan Pandemi Dönemi Uzaktan Öğretim Uygulamaları Yol Haritası uyarınca Üniversitemizde yürütülen derslerin bahar yarıyılı İçin uzaktan eğitimle desteklenmesi amacıyla gerekli akademik, idari ve teknik altyapı çalışmaları büyük bir özveri ile devam etmektedir.

Önümüzdeki hafta içerisinde (23-25 Mart) bu süreçle ilgili açıklayıcı bilgilendirmeler siz sevgili öğrencilerimize yapılacaktır.

Hepinize sevdiklerinizle birlikte sağlıklı günler diler, en kısa sürede bu sıkıntılı günleri atlatıp sizleri kampüsümüzde görmek dileğiyle sizlere ve ailelerinize selamlarımızı iletiriz.

Çankırı - 21:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.