14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ ÜRDÜN’DE

Çankırı Karatekin Üniversitesi akademik ve idari personellerinden oluşan 11 kişilik heyet Erasmus KA107 Personel Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketliliği kapsamında 6 Haziran tarihinden itibaren Ürdün’ün Irbid şehrindeki Yarmouk Üniversitesi’nde faaliyetlerini sürdürüyor. Fakülte ziyaretleriyle ders verme ve eğitim alma faaliyetlerini sürdüren ÇAKÜ personeli aynı zamanda üniversiteler arası iş birliğini sağlamak adına da önemli görüşmeler gerçekleştiriyor. […]
Eğitim - 9 Haziran 2021 12:55 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi akademik ve idari personellerinden oluşan 11 kişilik heyet Erasmus KA107 Personel Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketliliği kapsamında 6 Haziran tarihinden itibaren Ürdün’ün Irbid şehrindeki Yarmouk Üniversitesi’nde faaliyetlerini sürdürüyor.

Fakülte ziyaretleriyle ders verme ve eğitim alma faaliyetlerini sürdüren ÇAKÜ personeli aynı zamanda üniversiteler arası iş birliğini sağlamak adına da önemli görüşmeler gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda ÇAKÜ heyeti ziyaret ettikleri fakültelerde özellikle dekanlar ve bölüm başkanlarıyla görüşerek, Çankırı Karatekin Üniversitesi ve Yarmouk Üniversitesi’nin çeşitli bölümleri aracılığıyla gerçekleştirebilecekleri projeler üzerine görüş alışverişinde bulunmuşlardır. Aynı zamanda Yarmouk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nabir Hailat tarafından kabul edilen heyet, bu toplantıda iki üniversite arasındaki potansiyel iş birliği ve ortaklığa dair görüş ve temennilerini iletmişlerdir.

Eğitim - 12:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.