29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ ULUSLARARASI ARENADA İKİLİ ANLAŞMA YELPAZESİNİ GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ), uluslararası arenada ikili anlaşma yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Erasmus+ KA171 Öğrenci ve Personel Hareketlilikleri kapsamında Somali (Benadir University) ve Moldova (Comrat State University) ile birçok branşta yeni ikili anlaşma imzalandı. Aynı zamanda Ukrayna (Zhytomyr Polytechnic State University) ile mevcut anlaşmamız yeni dönem içerisinde yenilenerek iş birliğimiz geliştirildi. Üniversitemiz dünya çapında ikili […]
Eğitim - 14 Eylül 2023 16:26 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ), uluslararası arenada ikili anlaşma yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Erasmus+ KA171 Öğrenci ve Personel Hareketlilikleri kapsamında Somali (Benadir University) ve Moldova (Comrat State University) ile birçok branşta yeni ikili anlaşma imzalandı. Aynı zamanda Ukrayna (Zhytomyr Polytechnic State University) ile mevcut anlaşmamız yeni dönem içerisinde yenilenerek iş birliğimiz geliştirildi.

Üniversitemiz dünya çapında ikili iş birliklerinin sayısını artırıp aynı zamanda Doğu Afrika’ya da yayılım göstermeye başladı. 2023 yılı itibariyle Erasmus kapsamında anlaşma sayısının artırılması için çalışmalar devam etmektedir.

Eğitim - 16:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.