-0° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinin 11 Kasım 2020/10200 sayılı nüshasında yayımlanan karar ile resmen kurulan Çankırı Karatekin Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Anonim Şirketi, Yönetim Kurulu ilk toplantısını Yönetim Kurulu Başkanı Rektör Prof. Dr. Hasan Ayrancı başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda Çankırı Karatekin Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisinin (TTO) 2019 yılında kurulan ÇAKÜ TEKNOKENT Şirketi ile birlikte yapacağı koordinasyon ve […]
Çankırı - 19 Kasım 2020 23:22 A A

Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinin 11 Kasım 2020/10200 sayılı nüshasında yayımlanan karar ile resmen kurulan Çankırı Karatekin Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Anonim Şirketi, Yönetim Kurulu ilk toplantısını Yönetim Kurulu Başkanı Rektör Prof. Dr. Hasan Ayrancı başkanlığında gerçekleştirdi.

Toplantıda Çankırı Karatekin Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisinin (TTO) 2019 yılında kurulan ÇAKÜ TEKNOKENT Şirketi ile birlikte yapacağı koordinasyon ve iş birliği alanları ve yol haritası ele alındı.

Teknoloji Transfer Ofisinin yapacağı AR-GE çalışmaları ve paydaş kuruluşlarla kuracağı ilişkiler, Üniversite-Sanayi işbirliğine sunacağı katkılar, Çankırı Karatekin Üniversitesi öğretim üyelerinin bilimsel çalışmaları üzerindeki etkileri konusunda fikir alışverişinin yapıldığı toplantı, tüm bu gelişmeler ışığında 28 Aralık 2020 Pazartesi günü ikinci toplantı kararının alınması ile sona erdi.

Çankırı - 23:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.