Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ RESİM BÖLÜMÜ GELECEĞİN SANATÇILARINI AĞIRLADI

Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi 11 ve 12. sınıf öğrencileri Resim Bölümü Başkanlığının daveti üzerine Çankırı Karatekin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nü ziyaret etti. Fakülte ziyaretinde Resim Bölümü öğrencilerinin çalışmalarını yakından inceleme imkânı bulan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri için Arş. Gör. Ali Gümülcine ve Resim Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Emre Şen tarafından […]
Çankırı - 16 Ocak 2020 20:44 A A

Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi 11 ve 12. sınıf öğrencileri Resim Bölümü Başkanlığının daveti üzerine Çankırı Karatekin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nü ziyaret etti.

Fakülte ziyaretinde Resim Bölümü öğrencilerinin çalışmalarını yakından inceleme imkânı bulan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri için Arş. Gör. Ali Gümülcine ve Resim Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Emre Şen tarafından kariyer planlaması toplantısı gerçekleştirildi. Çankırı Karatekin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin tanıtımının da yapıldığı programda öğrencilerin ÇAKÜ’yü tercih etmeleri halinde sağlayacakları avantajları dile getiren Şen, üniversitede akademik ve idari personele erişimin kolay olduğunu ve öğrencilerin ÇAKÜ’de kendilerini çok daha geliştirebileceklerini ifade etti. Şen, Resim Bölümünden mezun olan öğrencilerin akademik alanda ilerlemelerini sağlamak için ÇAKÜ’nün doğru adres olduğunu sözlerine ekledi.

Program Dr. Arş. Gör. Başak Arı ve Arş. Gör. Dilek Toluyağ eşliğinde yapılan Desen Çalışması ile tamamlandı.

Çankırı - 20:44 A A
BENZER HABERLER