17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇAKÜ PERSONELİ “BİZ BİR AİLEYİZ” ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Çankırı Karatekin Üniversitesi akademik ve idari personeli, yoğun iş temposunun ve pandemi kısıtlamalarının sona ermesi ile Uluyazı kampüsünde düzenlenen “ Biz Bir Aileyiz” etkinliğinde hem eğlendi hem de stres attı. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Genel Sekreter V. Sadık Yılmaz, Sağlık Kültür […]
Çankırı - 9 Temmuz 2021 22:25 A A

Çankırı Karatekin Üniversitesi akademik ve idari personeli, yoğun iş temposunun ve pandemi kısıtlamalarının sona ermesi ile Uluyazı kampüsünde düzenlenen “ Biz Bir Aileyiz” etkinliğinde hem eğlendi hem de stres attı.

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Genel Sekreter V. Sadık Yılmaz, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Murat Yıldırım ve diğer yöneticilerin de katıldıkları geceye, akademik ve idari personel aileleri ile birlikte geldiler.

Gecenin açılışında konuşan Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi,  böylesine güzel bir etkinlik için emeği geçen herkese teşekkür etti. ÇAKÜ ailesi olarak büyük bir ekip olduklarını ifade ederek ve bu ekipte gerek akademik gerekse idari personelin çok değerli olduğuna vurgu yaparak konuşmasına devam eden Prof.Dr. Çiftçi, sorunların aşılmasında birlikte hareket etmenin daha kıymetli olduğunu ifade etti.

Etkinliğe gösterilen büyük katılımın, kendisini çok mutlu ettiğini ve tüm ÇAKÜ ailesi olarak birlikte Üniversite’yi daha da iyi konumlara getireceklerine dair olan inancının güçlendiğini söyleyen Prof.Dr. Çiftçi,  bu tür sosyal faaliyetleri zaman zaman düzenleyeceklerini belirtti.

Rektör Çitçi’nin konuşmasının ardında gece Üniversite personeli Nuri Özkan’ın birbirinden güzel türküleri, Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sezgin Özden’in gitarıyla sunduğu rock müzik resitali, SKS Daire Başkanı Murat Yıldırım ve diğer akademisyenlerin duygusal şiirleri, sürpriz hediye çekilişleri ve oyun havaları ile geç saatlere kadar devam etti.

Çankırı - 22:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.