17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BUĞDAY PAZARI MAHALLESİNDE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Çankırı Belediyesi, Buğday Pazarı Mahallesi Akik Sokak ve otopark alanında yürüttüğü asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çalışmalar kapsamında 900 ton sıcak asfalt döktü. Çankırı Belediyesi’nin asfalt döküm ve asfalt yama çalışmaları devam ediyor. Şehir merkezindeki otopark alanları ile Tuzlu Bağları TOKİ mevkii yeni pazar alanında asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler, mahallelerde ihtiyaç duyulan […]
Çankırı - 1 Haziran 2020 09:30 A A

Çankırı Belediyesi, Buğday Pazarı Mahallesi Akik Sokak ve otopark alanında yürüttüğü asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çalışmalar kapsamında 900 ton sıcak asfalt döktü.

Çankırı Belediyesi’nin asfalt döküm ve asfalt yama çalışmaları devam ediyor. Şehir merkezindeki otopark alanları ile Tuzlu Bağları TOKİ mevkii yeni pazar alanında asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler, mahallelerde ihtiyaç duyulan alanları da iyileştiriyor. Buğday Pazarı Akik Sokak’ta başlayan çalışmalar kapsamında; 850 ton temel malzemesi serilirken bölgedeki otopark alanı da dâhil olmak üzere toplam 900 ton asfalt döküldü. Bölgedeki çalışmaların Kavşut ve Tere Sokaklarda devam ettiği bildirildi. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, mahalle muhtarları ile istişare halinde olduklarını belirterek mahallelerin ihtiyaç duyulan noktalarında yol, asfalt, kaldırım ve yama çalışmalarını yürüttüklerini söyledi.  

Çankırı - 09:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.