24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BOZULAN YOLLAR YENİLENİYOR

      Çankırı Belediyesi, yeni yerleşim bölgelerinde yol açım ve asfalt çalışmalarını yürütürken şehrin farklı noktalarında bozulan yolları da yeniliyor. Kış sezonu öncesinde çalışmalarını hızlandıran Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, pandemi sürecinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çankırı Belediyesi, mevsimsel koşullara bağlı olarak eskiyen ve farklı nedenlerden dolayı tahrip olan yolları yeni görünümüne kavuşturuyor.  Ekipler, çalışmalar […]
Çankırı - 6 Ekim 2020 16:46 A A

      Çankırı Belediyesi, yeni yerleşim bölgelerinde yol açım ve asfalt çalışmalarını yürütürken şehrin farklı noktalarında bozulan yolları da yeniliyor. Kış sezonu öncesinde çalışmalarını hızlandıran Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, pandemi sürecinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çankırı Belediyesi, mevsimsel koşullara bağlı olarak eskiyen ve farklı nedenlerden dolayı tahrip olan yolları yeni görünümüne kavuşturuyor.  Ekipler, çalışmalar kapsamında Aksu Mahallesi Küçük Derbent Sokak’ta sıcak asfalt dökümü gerçekleştirdi. 500 ton pmt serimi gerçekleştiren ekipler, bölgedeki yolları 500 ton sıcak asfalt ile kapladı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, bozulan yolları hızla yenileyerek vatandaşların mağduriyetini önlemek istediklerini ifade etti.

Çankırı - 16:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.