Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BÖYLE OLUR ÇERKEŞLİNİN İFTARI

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Çarşı Merkezinde İftar Yemeği Verdi. İlçe Belediyesi tarafından organize edilen iftarda Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programında vatandaşlarla birlikte halk iftarında bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Belediyenin iftar yemeğine Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, İlçe Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, İlçe Emniyet Müdürü […]
Çankırı - 27 Nisan 2022 09:05 A A

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Çarşı Merkezinde İftar Yemeği Verdi. İlçe Belediyesi tarafından organize edilen iftarda Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programında vatandaşlarla birlikte halk iftarında bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi.

Belediyenin iftar yemeğine Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, İlçe Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, İlçe Jandarma Komutanı Bayram Veyil, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar için Belediye önünde hazırlanan tüm masalar doldu. Başkan Sopacı, “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz ve son 2 yıldır pandemi dolayısı ile gerçekleştiremediğimiz Geleneksel Halk İftarımıza yoğun katılım sağlayan kıymetli hemşehrilerimizle gönül sofrasında buluşarak iftarımızı açtık. Katılımlarından dolayı kıymetli hemşehrilerimin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim niyetlerimizi kabul, birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin.” dedi.

Yaklaşık 4 bin civarında katılımın olduğu Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’nın düzenlediği iftar programında semah gösterileri de beğeniyle izlendi. Programda AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik de kısa bir konuşma yaparak organizasyonu düzenleyen Hasan Sopacı ile ekibine ve yoğun katılımlarından dolayı tüm Çerkeş halkına teşekkür etti.

Çankırı - 09:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.