-0° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BONUS HOCA INSTAGRAM’DA CANLI YAYINDA

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün uzaktan eğitim seminerleri kapsamında ilimiz genelindeki öğrencilerin motivasyonunu ve akademik başarısını artırmak amacı ile Bonus Hoca olarak bilinen Eğitimci Yazar Süleyman BELEDİOĞLU tarafından video-seminer düzenlenecek. 12 Mayıs 2020 Salı günü saat:14.00’te Bonus Hoca instagram hesabından CANLI yayınlanacak olan seminere tüm öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerimizi davet ediyoruz.      Uzaktan eğitim […]
Çankırı - 9 Mayıs 2020 23:48 A A

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün uzaktan eğitim seminerleri kapsamında ilimiz genelindeki öğrencilerin motivasyonunu ve akademik başarısını artırmak amacı ile Bonus Hoca olarak bilinen Eğitimci Yazar Süleyman BELEDİOĞLU tarafından video-seminer düzenlenecek.

12 Mayıs 2020 Salı günü saat:14.00’te Bonus Hoca instagram hesabından CANLI yayınlanacak olan seminere tüm öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerimizi davet ediyoruz.

     Uzaktan eğitim süreci devam ederken özellikle lise ve üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize destek olmak amacı ile ‘Evde Öğrenme Keyfi Ve Motivasyon’ konulu seminerimizin öğrencilerimize ve tüm eğitim camiasına yararlı olmasını dileriz. 

Çankırı - 23:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.