13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BOKS ANTRENÖRÜ ŞEFİK GÜMÜŞ VEFAT ETTİ

Boks camiası bir çınarını daha kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Eski boksörlerimizden Boks Antrenörü, Çankırı Boks İl Temsilcisi ve eski Ülkü Ocakları Başkanı Şefik Gümüş, bir süredir koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 1968 yılında boksa başlayan Şefik Gümüş 1975 yılında Boks Antrenörü oldu, 1977 yılında ise Türkiye genelinde Yılın Antrenörü seçilerek büyük bir başarıya imza attı. […]
Çankırı - 9 Aralık 2020 12:58 A A

Boks camiası bir çınarını daha kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Eski boksörlerimizden Boks Antrenörü, Çankırı Boks İl Temsilcisi ve eski Ülkü Ocakları Başkanı Şefik Gümüş, bir süredir koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

1968 yılında boksa başlayan Şefik Gümüş 1975 yılında Boks Antrenörü oldu, 1977 yılında ise Türkiye genelinde Yılın Antrenörü seçilerek büyük bir başarıya imza attı. Gümüş bir süre de Çankırı Ülkü Ocakları Başkanlığı görevinde bulunmuştu.

70 yaşında aramızdan ayrılan Şefik Gümüş evli ve 2 çocuk babasıydı. Gümüş’ün cenazesi bugün öğle namazını müteakip Mezarlıklar Müdürlüğü’nden alınarak aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Olay 18 ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Çankırı - 12:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.